Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Örömmel adjuk hírül, hogy elkészült legfrissebb honlapunk, amelyen friss információkkal és kibővült tartalommal szolgálunk az érdeklődők számára.

Látogass meg minket a www.EKKA.hu-n! :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GPS NAVIGÁCIÓS KÉSZÜLÉK BESZERZÉS - 2015

Alapítványunk kiemelten fontos célja a fajta népszerűsítése, ezért igyekszünk vadászaton egyre több és több erdélyi kopót megmutatni a vadászoknak és vadásztársaságoknak.

Annak érdekében, hogy a kopók munkáját még jobban meg tudjuk figyelni és elemezni, az adó 1%-os felajánlásból befolyt összegből tavaly és idén is beszerzésre kerültek GPS-es navigációs készülékek, a hozzájuk tartozó nyakörvekkel. Az ide beszerzéssel együtt két szettet tudtunk összeállítani 3-3 nyakörvvel.

letoltes.jpg

A nyakörvek használatával nemcsak a kutyák munkájának pontos ismerete válik elérhetővé, hanem egyben biztonságot is nyújt a hajtás folyamán, mivel a kutya aktuális helyzete több km-es távolságból is precízen leolvasható a vevőkészüléken. Ez a funkció biztosítja számunkra, hogy kezdő kutyákat is biztonsággal,sikeresen tudunk bevonni a vadászatokon.

2015.11.25.

Adó 1% felajánlás

Ezúton köszönjük minden támogatónknak, hogy az adója 1%- ával
     idén is segítette az alapítvány működését.

Idén 276 016 Ft folyt be az 1%-os felajánlásokból.

2015.09.17.

kopo.jpg

-------------------------------------------------------------------

Módosult az Alapító Okirat

A bíróság bejegyezte az alapító okirat módosítását. A módosított szöveg a honlapon megtalálható. Ennek alapján a Kuratórium munkáját hivatalosan az alábbi kurátorok végzik:

A Kuratórium elnöke: Mándoky Eszter
Kuratóriumi tagok: Kiss Boglárka, Kovács Őrs Levente

A módosítással egyidejűleg megváltozott az alapítvány székhelye is.
Az adószám nem változott.

2014.05.30. A kuratórium

____________________________________________________